Görele Seyahat Güçleniyor

Yöremiz Seyahat firmalarından Görele Seyahat aldığı araç filo yenileme kararının ilk adımını gerçekleştirdi.

Haberi Paylas: Facebook'a Gönder  Google Favorilerime Ekle  Twitter'a Gönder
Kategori  Kategori : Yöresel / Tanıtım
Yorumlar  Yorum Sayısı : 5
Okunma  Okunma : 16976
Tarih  Tarih : 12 Ocak 2008 00:11

Yönetim Kurulunun aldığı karar gereği 2008 model Mercedes-Benz Travego marka otobüsleri filosuna katmaya karar veren Görele Seyahat bu yönde ilk adımını 2 Travego alarak gerçekleştirdi.

 Geçtiğimiz günlerde Mercedes-Benz fabrikasından sıfır 2008 model dingilsiz Travegoları teslim alan Görele Seyahat iki aracını Görele yoluna götürdü ve servislere başlattı. Görele’den akşam 5 , İstanbul’dan akşam 6 arabası olarak karşılıklı seferlere başlayan otobüse yolcularını büyük ilgi gösteriyor.
Otobüslerde son model sistemler bulunan Görele Seyahat, yolcularına seyahat anında uydu tv bağlantısı ile LİG TV ve diğer kanalları net olarak yayın sunuyor. Lcd Televizyonlar ile kaplı bulunan Travego marka araçlar konfor açısından da son derece rahat bir yolculuk sağlıyor.
Görele Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Kodal yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Sene içinde aldığımız kararı uygulamaktan dolayı mutluyuz. Şimdilik 2 aracımızı Travegoya çevirdik ve çok kısa zamanda içinde birkaç aracımızı daha Travegoya dönüştüreceğiz. Yolcularımıza daha konforlu bir yolculuk sunmak için çalışmalarımız diğer yandan devam ediyor. Araçlarımızda yolcularımız son derece konforlu bir yolculuk yaşıyor. Araçlar artık eskisi gibi değil yolcu için her tür donanım düşünülmüş. Öyle ki yolculuk anında artık Lig Tv bile yolculara sunuluyor. Alınan araçların hem firmamıza hem de yolcularımıza hayırlı olmasını diliyorum.”


Haber-Fotoğraf: Oğuzhan KILIÇARSLAN

Haberi Paylaş: Facebook'a Gönder  Google Favorilerime Ekle  Twitter'a Gönder
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Bu habere toplam 3 yorum yazılmıştır.

ibrahim kylyçarslan [ 17 Mart 2011 16:31 ]

görelemizin güzide firmasy görele seyehat'e ba?arylar dilerim.ama bence bir tanede 2 katly otobüslerden alynsaydy daha güzel olurdu.çünki herkes kadar bizde lüksü seviyoruz,saygylar...

yeliz [ 20 Mayıs 2010 05:54 ]

görele seyahate hasan aly kodala hayyrly olsun dyyor....bol kazanclar ve hayyrly ysler dylerym ...allahym syzy butun kotuluklerden korusunn

GİRESUN DERNEKLER FEDERASYONU [ 12 Mart 2009 13:30 ]

giresun göreleli hasan kodal kardeşimiz hakikaten bu işi cok iyi biliyor herkesle uyum icinde ilcemize imeil kazandıran görele seyahata ve bunun yönetimine girdef olarak şükranlarımızı sunarız allah yonunu acık etsin işleri ras gelsin sayın hasan ali kodalada başarılarının devamını dileriz     sıtkı ada girdef genel başkanı 0532 2569719     girdef.org.tr sitemizden bizleri takip edin selamlar.

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

Yöresel / Tanıtım

En Çok Okunan Haberler

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi