Giresunlu Girişimci Olivium'da

Konusunda uzman Giresunlu hemşerilerimizin kurduğu Hamzazade Group, Giresun Valisi Mustafa Taşkesen,

Haberi Paylas: Facebook'a Gönder  Google Favorilerime Ekle  Twitter'a Gönder
Kategori  Kategori : Ekonomi
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 9626
Tarih  Tarih : 14 Kasım 2008 00:11

AK Parti İstanbul Milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Ünal Kaçır, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Besli, İstanbul Vali Yardımcısı Feyzullah Özcan, ABD Polonya Konsolosu Linda Fenton, Giresun Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Osman Doğramacı, Giresun Dernekleri Başkanı Halil Kütük, Giresun Dernekleri Birliği’nin yönetim kurulu üyeleri ve önde gelen hukukçular, bankacılar, alışveriş merkezleri, inşaat firmalarının üst düzey yöneticilerinin katılımı ile Olivium Alışveriş Merkezindeki ofisini açtı.
 
İnşaat ve Mimarlık şirketi olarak Ekim 2007’de faaliyete geçen  Hamzazade Group, 2007’de başlayan küresel krizin etkisiyle Türkiye’de inşaat sektöründeki büyümenin durması nedeniyle, dekorasyon alanına ağırlık verdi. Özel hastane, alışveriş merkezleri zincir mağaza, yurtiçi ve dışı villa dekorasyonu konularında tasarım ve uygulama çalışmalarına devam etmektedir.

Hamzazade Group, ikinci yatırımını, alışveriş merkezleri ve belediyeler için reklam panoları, totemler, otobüs durakları, petrol şirketlerine yönelik benzin istasyonu uygulamaları, bankalar vs. için kurumsal kimlik uygulamalarına yönelik hizmet veren Reklam ve Proje Yönetimi alanında yaptı.

Hamzazade Group, yaptığı bu açılış ile de hukuk ve yönetim danışmanlık alanına da girerek faaliyetlerini genişletmiştir. Bankacılık ve Finans Hukuku, Deniz Ticaret ve Genel Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk ve İş Hukuku alanlarında yaptığı danışmanlık yanında banka, GSM şirketleri, zincir mağazaların gecikmiş alacak tahsilatlarına yardımcı olmak amacıyla Collection Şirketi ile yapısını genişletmiştir.

2008 yılının sonunda açılacak olan, VIP / CIP güvenlik, elektronik güvenlik, hukuk istihbaratı, risk analizi, denetim ve eğitim hizmeti sunacak yeni bir şirket çalışmalarına başlatmıştır. Bu yapı ile diğer güvenlik firmalarından ayrılan, üst segmente hitap eden ve kaliteli hizmet sunan şirket profili tasarlanmıştır.
 

Haber-Fotoğraf: Abdullah Yazıcı

Haberi Paylaş: Facebook'a Gönder  Google Favorilerime Ekle  Twitter'a Gönder
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Ekonomi

En Çok Okunan Haberler

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi