Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Sağlık Köyü (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 GÖRELE SES FORUM // GİRESUN - GÖRELE | GÖRELE | KÖYLER | Sağlık Köyü
Mesaj icon Konu: GÖRELENİN KACTANE KÖYU VAR DIR Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ZİVALİ MEHMET
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı ZİVALİ MEHMET Cevaplabullet Konu: GÖRELENİN KACTANE KÖYU VAR DIR
    Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2008 Saat 22:10
AngryAngryAngryAngryAngryAngry BEN GÖRELENİN KÖPRUBAŞIKÖYUNDEN ZIVALIMEHMET BENİM KÖYUMU NEDEN YOK BURDA SİZLERİ ŞİTDETLE KINIYORUM SİZ BİZİ GÖRELEDEN SAYMIYORSUNUZ HER HALDE SİZLERİ BU HATADAN BİRANÖNCE DUZELTİP BU HATAYI VE ÖZUR DİLEMENİZİ İSTİTORUM BİZLERİ GÖRELELİ OLARAK GÖR MUYUSANIZ O BAŞKA BEN KÖPRUBAŞI KÖYU DERNEK YÖNETİMİ OLARAK  ŞİDDETLEN KINIYORUZ SİZLER BÖYLE BİR HATAYI NASIL GÖRMES SİNİZ
AYAZAGA GÖRELE KÖPRUBAŞI KÖYU DERNEK YÖNETİMİ OLARAK SİZLERİ NEFRETLEN KINIYORUZ AngryAngryAngryAngryAngry VEDE BU SİTEYİ BOYKUT EDECEGİZ SİZLERİ HEMŞERİ OLARAK BİZDE GÖRMUYOZZZZZ ZİVALİ MEHMETTTTTTTT

Düzenleyen ZİVALİ MEHMET - 21-Nisan-2008 Saat 22:20
IP
goreleses
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 690
Alıntı goreleses Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-2008 Saat 02:14
Sn. Ziyaretçimiz,

Öncelikle bu sorgulamadan yargısız infaz yapmanızı kınıyoruz. Bu neden? Siz haber verdiniz de bizim köy yok ekleyin diye bizler eklemedik mi? Nasıl bir zihniyet ile şiddetle nefret ettiğinizi belirtebiliyorsunuz. Bizler bu kadar geniş içerikte hata yapmış olamaz mıyız? Ayrıca bu bilgiler bize Görele'nin resmi makamlarından gelen bilgiler. Onlar eksik bilgi verdilerse suç bizim mi? Görele kitabında böyle bir köy bulunmuyor. Belde misiniz köy mü? Köprübaşı beldesi mevcut. Ama elimizdeki belgelere göre öyle bir köy görünmüyor. Önce işi anlatınız sonrasında biz yapmazsak o söylediklerini yaparsınız...
IP
Çatakkırı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
Alıntı Çatakkırı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mayıs-2008 Saat 11:20
Mehmet ben mustafa öztürk Ayazağadan beni hatırlaman gerek tertip bana ulaş bilgilerini bana ver ben arkadaşlara ulaştırayım ok..bu kadar katı olma ist.görele derkleri birliğine ben bizim Çatakkırı köyünü zoraki benimsettim bu site yönetimdeki arkadaş çok iyi bilir çatakkırıda neredymiş diyolardı bu sizin içinde geçerli sabır sabır sabır ok sabırsız olursan böyle davranırsan işin zor olur ok benle haberleş...bekliyorumm 
Yurtta sulh.cihanda sulh...
IP
Çatakkırı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
Alıntı Çatakkırı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Mayıs-2008 Saat 11:22

Sevgili mehmet kardeşim ben mustafa öztürk ayazağadan bana ulaş bilgilerini bana ver ben yönetici arkadaşa ulaştırırım sabrın sonu selamettir bu kadar katı olmana gerek yok her yerde hata olur bizim köyüde kimse tanımıyodu bilmiyodu ama benimsettim ben bu sitedeki yönetici arkadaş çok iyi bilir bunu sen bana ayazağada ulaş ok bekliyorum...

Yurtta sulh.cihanda sulh...
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06